Betterware Czech
Hlavní strana  |  Kontakt
19 srpna 2017 r.
Vítáme Vás v Betterware
Staňte se členem Klubu
Kontakt
Koktejl Blue Nature s příchutí jogurt-višeň
Kod: 62988

969[37,29 €]


Koktejly obsahují všechny nezbytné živiny: bílkoviny, sacharidy, tuky, vlákninu a také komplex vitamínů a minerálních látek. Vynikající v nízkokalorické dietě a pro lidi kontrolující svoji tělesnou hmotnost. Nezbytné jako součást vyvážené denní strávy. Doporučeny také během rekonvalescence při oslabení organismu. Složky koktejlů Blue Nature:
  • Chrání buňky před oxidačním stresem
  • Podporují imunitní systém
  • Ovlivňují růst svalové hmoty
  • Pomáhají udržovat správný energetický metabolismus
  • Pomáhají udržovat rovnováhu acidobazickou a elektrolytovou
600 g

Zde naleznete více informací o výrobku »


Kamila Verníčková, Mukařo:
Vždy byly podobné koktejly prezentovány jako produkty na hubnutí. Já však hubnout nechci, nepotřebuji. Naopak...já se potřebuji najíst...rychle, kvalitně a chutně. Líbí se mi, že naše koktejly obsahují dostatek živin a vitamínů, zasytí mě a jsou schopné nahradit mi snídani nebo svačinu. Jsem totiž ráno, před odchodem do práce, hrozně líná nachystat si klasickou snídani a tak raději sáhnu po rychlejším způsobu - koktejl, rozmixované ovoce, oříšky nebo semínka všeho druhu. Díky Bohu, že koktejl stačí smíchat s vodou, mléko totiž nesnáším. Takže ideální pro mne i pro všechny alergiky na mléčnou bílkovinu, neobsahují totiž kasein. A taky chodím o víkendu běhat. Umíte si představit ranní běh s plným břichem? Takže i o víkendu sahám po koktejlu, kterým do sebe dostanu tekutinu a zároveň mě zasytí tak, abych byla schopna výkonu. Chcete zhubnout, pracujete na směny, nestíháte přípravu jídla? Pak doporučuji vanilkový, čokoládový a nebo jedinečný jogurtovo-višňový koktejl z řady Blue Nature. Zkombinujte ho s ovocem, kterého je teď všude plno a experimentujte s recepty a příchutěmi. Dobrou chuť!


Jana Káňová, Prostřední Bečva
Tak já mám ještě na čem pracovat, ale alespoň foto s -8kg. 8 ledna jsem nasadila pH+Koktejl (po cvičení, nebo někdy místo oběda). Moje váha byla 62 kg, 25. dubna po převážení a přeměření váha 54 kg, - 10 cm přes boky, -11 cm přes pas.
pH jsem užívala 3 měsíce a poté jsem si dala měsíc pauzu. Začala jsem ho brát ještě při kojení, ale po konzultaci s lékařem. Když jsem kojila už jen 3x denně. Koktejl míchám se sojovým mlékem, a když mám místo oběda, přidávám čerstvé ovoce, např. banán, borůvky, jahody. Příprava je velmi rychlá a jednoduchá i s tyčovým mixérem.
Koktejl moc doporučuji i při kojení. Mně velmi pomáhal při tvorbě mléka. A musím podotknout, že si na něm pochutná i naše 5létá dcerka :)Michaela Bejdová, Malé Ozorovce, Slovensko:
Môj najobľúbenejší produkt nielen z Blue Nature, ale úplne celkovo, bez čoho si už neviem predstaviť deň, je kokteil Blue Nature, za mňa konkrétne s príchuťou Vanilky, pretože s touto príchuťou viem vyčarovať množstvo rôznych receptov, či už ovocných, ale i zeleninových. Pracujem z domu, a preto je naozaj niekedy ťažké prekonať sa a cvičiť, či jesť zdravo, udržiavať sa bez pohybu v nejakej kondícii a dobrej nálade. Ale ako vyzerá deň s kokteilom? Ráno sa zobudíte už s nadšením, aký skvelý kokteil si dnes namixujete. Dva deci vody, banán, čučoriedky, či s odšťaveným pomarančom, alebo melónom, výber je široký. Alebo pridať do jogurtu a vločiek, zdravých muffinov, či palaciniek. A výsledok? Radosť a energia zaručene po celý deň. Už po krátkom čase užívania sa budete cítiť oveľa silnejší a zdravší. Nehovoriac o tom, že aj čísla na váhe budú nižšie ako dovtedy. Veľké plus je to, že keď sa do toho dostanete, tak v čase, keď budete mať chuť na sladké, si nespomeniete na čokoládu, ale na skvelý kokteil. Čo je určite tá lepšia voľba pre vaše telo. Ja som verná kokteilu už piaty mesiac. A nevymením ho!
Pre mňa jednoznačne tá najlepšia voľba, ak chcete byť zdraví a šťastní! :-)Alena Petruželová, Vidče:
I když jsem zpočátku nebyla příznivkyně tohoto výrobku, snad i kvůli ceně, tak musím říct, že jsem si ho oblíbila :o) Koupila jsem si ho hlavně proto, abych věděla, co nabízím, zda to opravdu funguje, ale také, abych si udržela již shozená kila... A kupodivu kila šla ještě dolů. Prostě BOMBA! Používala jsem ho místo oběda, když jsem nestihla navařit kvůli návštěvě lékaře a vyřizování, také jako pozdní večeři když jsem byla dlouho vzhůru a v horkých letních dnech jako snídani. Míchala jsem si jej se sojovým mlékem a přidávala vločky, lněné semínko anebo banán. A musím říct, že opravdu funguje! Po použití aspoň 3x týdně šla kila dolů sama, aniž bych pro to cokoliv jiného udělala. Jsem nadšená! A vřele doporučuji, abyste ho vyzkoušeli! :o)


BETTERWARE / Koktejl Blue Nature s příchutí jogurt-višeň
© Betterware Česká republika 2013