Betterware Czech
Hlavní strana  |  Kontakt
19 srpna 2017 r.
Vítáme Vás v Betterware
Staňte se členem Klubu
Kontakt
Kondicionér na suché a poškozené vlasy
Kod: 500016

Standardní cena: 149 Kč

129[4,95 €]


Vaše vlasy budou přirozeně vyživené, získají lesk a sametovou hebkost. Řada Perfect Hair Neobsahuje silikony, SLES, SLS a umělá barviva.

Informace:

PERFECT HAIR - je řada na vlasy, která ve svých recepturách využívá mnoholeté výzkumy nad účinností a léčivým vlivem rostlin a bylin. Pro naše přípravky na vlasy jsou nejdůležitější... vlasy.

Kondicionér na suché a poškozené vlasy s extraktem ze lnu účinně regeneruje jemné, přesušené, lámavé vlasy, dodává jim hebkost, usnadňuje rozčesávání.

Aktivní látky:

Extrakt ze lnu je znám pro své blahodárné léčivé účinky. Obsahuje mimo jiné drahocenné nenasycené mastné kyseliny (linolovou, linolenovou, stearovou a další), vitamín E, bílkoviny, sacharidy, organické kyseliny, aminokyseliny a mnoho dalších.

Přírodní extrakt ze lnu posílen olivovým olejem a mléčnými proteiny hluboce regeneruje, vyplňuje mikro poškození ve struktuře vlasů, hydratuje vlasový stvol, díky čemu vlasy jsou silné, zářivé, pružné a přirozeně hebké na dotek.

Použití:

Potřebné množství kondicionéru naneste na čisté, vlhké vlasy, rozprostřete po celé jejich délce a následně opláchněte vodou.

Balení:

Objem 200 ml

Doporučení:

Pro dosažení lepšího efektu před použitím kondicionéru umyjte vlasy šamponem na suché a poškozené vlasy s extraktem ze lnu Perfect Hair (500012).BETTERWARE / Kondicionér na suché a poškozené vlasy
© Betterware Česká republika 2013