Betterware Czech
Hlavní strana  |  Kontakt
22 srpna 2017 r.
Vítáme Vás v Betterware
Staňte se členem Klubu
Kontakt
Kondicionér na barvené vlasy
Kod: 500015

149[5,69 €]


Vaše vlasy po dlouhou dobu zachovají sytou barvu, budou hebké a plné přirozeného lesku. Řada Perfect Hair neobsahuje silikony, SLES, SLS a umělá barviva.

Informace:

PERFECT HAIR - je řada na vlasy, která ve svých recepturách využívá mnoholeté výzkumy nad účinností a léčivým vlivem rostlin a bylin. Pro naše přípravky na vlasy jsou nejdůležitější... vlasy.

Kondicionér na barvené vlasy s přírodním extraktem z tymiánu účinně pečuje o barvené vlasy, chrání barvu, dodává hebkost, usnadňuje rozčesávání.

Aktivní složky:

Extrakt z tymiánu za své blahodárné vlastnosti vděčí bohatství flavonoidů a také organických kyselin. Obsažený v našich přípravcích přírodní extrakt z tymiánu účinně zlepšuje kondici vlasů, regeneruje je do hloubky a obnovuje krásný lesk.

Olivový olej a mléčná kyselina výborně doplňují působení receptury, díky čemu Vaše vlasy budou vyživené, zářivé a udrží krásnou barvu.

Použití:

Potřebné množství kondicionéru naneste na čisté, vlhké vlasy, rozprostřete po celé jejich délce a následně opláchněte vodou.

Balení:

Objem 200 ml

Doporučení:

Pro dosažení lepšího efektu před použitím kondicionéru umyjte vlasy šamponem na barvené vlasy s extraktem z tymiánu Perfect Hair (500011).BETTERWARE / Kondicionér na barvené vlasy
© Betterware Česká republika 2013