Betterware Czech
Hlavní strana  |  Kontakt
22 srpna 2017 r.
Vítáme Vás v Betterware
Staňte se členem Klubu
Kontakt
Šampon na suché a poškozené vlasy
Kod: 500012

Standardní cena: 149 Kč

129[4,95 €]


Vaše vlasy budou přirozeně vyživené, získají lesk a sametovou hebkost. Řada Perfect Hair neobsahuje silikony, SLES, SLS a umělá barviva.

Informace:

PERFECT HAIR - je řada na vlasy, která ve svých recepturách využívá mnoholeté výzkumy nad účinností a léčivým vlivem rostlin a bylin. Pro naše přípravky na vlasy jsou nejdůležitější... vlasy.

Šampon na suché a poškozené vlasy s extraktem ze lnu jemně myje suché a poškozené vlasy, poskytuje jim drahocenné výživné a hydratační látky, obnovuje lesk a hebkost. Neobsahuje silikony, SLES, SLS a umělá barviva.

Aktivní látky:

Přírodní extrakt ze lnu - bohatý zdroj omega-3 mastných kyselin, bílkovin, zinku, vápníku, železa, fosforu, hořčíku, vitamínů skupiny B, vlákniny a mnoha dalších živin. Má hydratační a vyhlazující účinky na vlasy. Posiluje, zlepšuje pružnost vlasů, zrychluje jejich růst.

Použití:

Naneste šampon na vlhké vlasy, jemně vmasírujte, až se vytvoří pěna. Následně opláchněte teplou vodou. Podle potřeby postup opakujte.

Balení:

Objem 250 ml

Doporučení:

Pro dosažení lepšího efektu po umytí vlasů aplikujte kondicionér na suché a poškozené vlasy s extraktem ze lnu Perfect Hair (500016).BETTERWARE / Šampon na suché a poškozené vlasy
© Betterware Česká republika 2013