Betterware Czech
Hlavní strana  |  Kontakt
22 srpna 2017 r.
Vítáme Vás v Betterware
Staňte se členem Klubu
Kontakt
Šampon na barvené vlasy
Kod: 500011

149[5,69 €]


Vaše vlasy po dlouhou dobu zachovají sytou barvu, budou hebké a plné přirozeného lesku. Řada Perfect Hair neobsahuje silikony, SLES, SLS a umělá barviva.

Informace:

PERFECT HAIR - je řada na vlasy, která ve svých recepturách využívá mnoholeté výzkumy nad účinností a léčivým vlivem rostlin a bylin. Pro naše přípravky na vlasy jsou nejdůležitější... vlasy.

Šampon na barvené vlasy s přírodním extraktem z tymiánu šetrně myje a pečuje o barvené vlasy, nevymývá pigmenty, pomáhá udržet hlubokou, sytou barvu a přirozený lesk. Chrání barvu, obnovuje lesk.

Aktivní složky:

Přírodní extrakt z tymiánu - bohatý zdroj flavonoidů, vitamínů a minerálních látek (železo, vápník, selen, mangan, draslík, hořčík). Dokonale zlepšuje kondici a strukturu vlasů, posiluje vlasové cibulky, podporuje správný růst.

Použití:

Naneste šampon na vlhké vlasy, jemně vmasírujte, až se vytvoří pěna. Následně opláchněte teplou vodou. Podle potřeby postup opakujte.

Balení:

Objem 250 ml

Doporučení:

Pro dosažení lepšího efektu po umytí vlasů aplikujte kondicionér na barevné vlasy s extraktem z tymiánu Perfect Hair (500015).BETTERWARE / Šampon na barvené vlasy
© Betterware Česká republika 2013