Betterware Czech
Hlavní strana  |  Kontakt
19 srpna 2017 r.
Vítáme Vás v Betterware
Staňte se členem Klubu
Kontakt
Červený čaj s chrómem v kapslích
Kod: 367425

Standardní cena: 349 Kč

279[10,69 €]
(30 kapslí) Ideální pro ty, kteří chtějí zhubnout bezpečně a efektivně. Každá kapsle obsahuje extrakt z červeného čaje a chelát chrómu - perfektní kombinace pro urychlení spalování tuku.
  • podporuje trávení
  • zrychluje metabolismus
  • snižuje hladinu cholesterolu
  • reguluje hladinu glukózy v krvi
  • podporuje spalování tuku
Doporučená denní dávka 2 kapsle obsahuje 500 mg extraktu z červeného čaje a chelát chromu 37 ?g (92,5% RDA).

Zde naleznete více informací o výrobku »

Veronika Buchtelová, Cheb:
Měla jsem problémy s váhou po porodu, nic mi nepomáhalo, ani změna jídelníčku, ani pravidelnost stravy, ani pohyb, až když jsem k tomu všemu začala brát červený čaj Blue Nature, tak jsem od ledna 2016 do května 2016 zhubla 10 kg a jen na břiše jsem zhubla 13 cm. Jakmile jsem měsíc (v březnu) čaj nebrala, váha se mi zastavila. Jsem moc spokojená a každému doporučuji, změnilo mi to život. Jsem vždy plná energie a přidalo mi to hodně na sebevědomí.


Trenklerová Renáta, Opatovice nad Labem:
Už jsem byla nešťastná. Nemohla jsem vydržet den bez sladkého. Každý den jsem vstávala s tím, že dnes to dokážu a budu dodržovat jídelníček od specialisty, po kterém se krásně hubne. Ale už po poledni jsem začala být nervozní, vystartovávala na malou kvůli sebemenší hlouposti a šla to zajíst sladkým. A večer zklamaná sama sebou usínala a slibovala si, že to zítra určitě zvládnu. Marně. Vyzkoušela jsem červený čaj s chromem: A stal se zázrak: po hodně dlouhé době jsem hned první den vydržela bez sladkého. Neměla jsem záchvaty nervozity a nekontrolovatelné výbuchy při sebemenší neshodě s dcerkou. Vše jsem ustála v pohodě, poklidu. Znovu mě začal život těšit, měla jsem radost z maličkostí a krásně dodržovala jídelníček od výživového poradce. Zdravé jídlo mi znovu začalo chutnat. (dřív už jsem "nemohla zeleninu ani vidět") A po 20 dnech užívání mi váha ukázala o 4 kg méně.
Chcete se zbavit "závislosti na sladkém"? Určitě vyzkoušejte. Díky za tento výrobekAlena Petruželová, Vidče:
Z toho výrobku jsem velmi nadšená! Sice během 1-2 týdnu jsem měla zvýšenou chuť na sladké, ale potom chutě naprosto vymizely, takže už jsem nemusela mít ani "něco malého" ke kávičce po obědě jako vždy. A dokonce večer jsem měla pocit nasycenosti, takže bych už ani večeřet nemusela, a to jsem bývala pořád hladová. Další veliké plus bylo, že se můj pitný režim zvýšil opravdu až na 3litry denně. Dolů šla jak kila, tak i centimetry, opravdu super, vřele doporučuji :o) A závěrem by se dalo říct, že to, co investujete do Červeného čaje, ušetříte za jídlo (i sladké). :o)


BETTERWARE / Červený čaj s chrómem v kapslích
© Betterware Česká republika 2013